1. Przeżywamy Oktawę Bożego Ciała. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali piękne ołtarze i włączyli się czynnie w procesję Bożego Ciała. Zakończenie oktawy w czwartek wyjątkowo o godz. 17.00 Msza św., poświęcimy wtedy wianki i zioła oraz dokonamy błogosławieństwa małych dzieci.

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy: we wtorek święto Nawiedzenia NMP. W piątek Uroczystość NSPJ – dzień modlitw o świętość życia kapłańskiego. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP – zapraszamy wieczorem na Nowennę Fatimską.

3. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek, piątek oraz sobotę czerwca. Zapraszamy na Msze wotywne. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w środę od godz. 17.00, natomiast w czwartek od 16.30.

4. We wtorek kończymy nabożeństwa majowe, a od środy zaczynamy nabożeństwo ku czci NSPJ.

5. Dziękujemy rodzicom młodzieży bierzmowanej za piękne przygotowanie Kościoła na wizytację oraz dekorację. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Jamne Górne: Szlaga Anna nr 187, Rusnak Urszula nr 188, Czajka Rozalia nr 200, Wójciak Monika nr 186, Czajka Agnieszka nr 181.

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego i miłego Tygodnia