1. Przeżywamy dziś I niedziele czerwca, po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Dziękujemy za dzisiejszą składkę na witraże. Za tydzień zbiórka do puszek na UPJPII w Krakowie i Tarnowie.

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy: w środę – św. Jadwigę Królową, piątek – bł. Bogumiła, sobota – święto Barnaby Apostoła.

3. Wyrażam wielkie podziękowania tym wszystkim, którzy przygotowali i pięknie uczestniczyli w wizytacji kanonicznej. Dziękuję ks. Pawłowi, pani Zakrystiance i pani Organiście. Wszystkim delegacją, stowarzyszeniom, grupą, a szczególnie Radzie Duszpasterskiej, Akcji Katolickiej, Caritasowi, Strażakom, Związkowi Podhalan, Koło Gospodyń Wiejskich, scholom, chórowi, DSM i LSO. Naszym księżom Rodakom, Siostrą Rodaczkom. Na koniec Wam kochani parafianie za tak liczny udział w tych pięknych nabożeństwach.

4. We wtorek odbędzie się egzamin młodzieży gimnazjum klas II przed bierzmowaniem. Zapraszamy rodziców wraz z młodzieżą do Kościoła. O godz. 14.00 klasa II a, o 15.00 klasa II b.

5. Dziękujemy parafiankom, które w ostatnim tygodniu zadbały o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Jamne Górne: Kurnyta Agnieszka nr 181, Bielska Dorota nr 177 B, Bielska Anna nr 177, Jamińska Anna nr 175, Wójciak Katarzyna nr 174.

6. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać wiele ciekawych artykułów m.in. kim jest nowy święty z Polski oraz rozmowa z Andreą Bocelli słynny śpiewak.

7. 11 czerwca tj. sobota po raz trzeci będzie miało miejsce wydarzenie „Jezus na Lodowisku” – zapraszamy na wielbienie Boga, słuchanie Słowa Bożego, śpiew, świadectwa nawróceń i modlitwa wstawiennicza. Wydarzenie odbędzie się na Hali Lodowej. Szczegóły na plakacie.

8. We wtorek pożegnaliśmy śp. Józefa Kotelnickiego.