1. Przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Na każdej Mszy się dokonamy aktu zawierzenia siebie i naszej parafii Jezusowi Chrystusowi. Dzisiejsza Uroczystość jest patronalnym świętem Służby Liturgicznej oraz Akcji Katolickiej. Módlmy się za wszystkich aspirantów, ministrantów i lektorów aby nadal z radością służyli Bogu przy ołtarzu. Również wszystkim członkom Akcji Kato. składamy życzenia.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy w poniedziałek Ofiarowanie NMP, we wtorek św. Cecylii, w czwartek św. męczenników Koreańskich. Za tydzień I niedziela Adewntu. Wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia, szczególne życzenia składamy tym wszystkim którym Patronuje św. Cecylia, a więc Pani Organistce, chórowi parafialnemu, scholi dziecięcej „Paradiso” oraz scholi młodzieżowej.
  3. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Gronie: Topolska Maria nr 54, Nogawka Barbara nr 52, Kołaciak Danuta nr 50A, Rusnak Katarzyna nr 50B, Fisiorek Janina nr 65A.
  4. Zapraszamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać o wielkim oszustwie leczeniu tzw. lekami homeopatycznymi.
  5. W imieniu Piotra i jego rodziny pragniemy podziękować wolontariuszom i tym wszystkim, którzy w ostatnią niedzielę złożyli ofiarę do puszki, jako pomoc w zakupie wózka inwalidzkiego dla niego. Zebrano 4.133 zł i 86 gr. Za każdą złożoną ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!