1. Trwają ferie zimowe. Witamy wszystkich gości i życzymy miłego odpoczynku w sercu Gorczańskich Gór.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się okres tzw. Przedpościa, czyli nabożeństwo 40-godzinne. Przed południem po każdej Mszy św. będzie godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą zapraszamy tych, którzy byli na danej Mszy św.
  3. W tym tygodniu w liturgii przypada  w poniedziałek św. Pawła Miki i Towarzyszy, w piątek św. Scholastyki. Wszystkim Solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i opieki Boga.
  4. W sobotę przypada Światowy Dzień Chorego z okazji objawień Matki Bożej w Lourdes, dlatego też serdecznie zapraszam na godz. 11.00 wszystkich chorych, starszych. Podczas Mszy św. będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian os. Furcówka: Smreczek Aneta nr 415, Młynarczyk Elżbieta nr 416A, Groń Agnieszka nr 410, os. Holina: Cebula Dorota nr 404A.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu niedzielnym artykuł: wspomnienie o zamordowanej kilka dni temu w Boliwii polskiej wolontariuszce misyjnej Helenie.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy  błogosławionego i miłego tygodnia