Dzisiejsza niedziela to już III niedziela Wielkiego Postu.

Zachęcamy do dalszego licznego udziału w Drodze Krzyżowej.

Przed kościołem Młodzież z naszego Szkolnego Koła Caritas rozprowadza Caritasowskie Baranki wielkanocne oraz świece. Ofiary przeznaczone są na dzieło pomocy biednym.

Jutro przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do podjęcia się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. O tej wielkiej sprawie powiemy sobie na Mszy wieczorowej, podczas której otrzymacie deklaracje i zmówimy specjalną modlitwę.

W środę na Msze św. wieczorową zapraszamy Dzieci Komunijne wraz z Rodzicami.

Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców os. Czuby: Polczyk Jadwiga nr 74A; os. Majdówka: Gabryś Bronisława nr 83, Urbaniak Józefa nr 81, Polińska Bożena nr 83A, Knutelska Teresa nr 75, Szulc Sylwia nr 78, Forenda Stanisława nr 77.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu Niedzielnym m.in. znajdziemy bardzo przydatny dodatek – rachunek sumienia, który pomoże dobrze przygotować się do spowiedzi.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy  błogosławionego tygodnia.