1. Dzisiaj w V Niedzielę Wielkiego Postu zasłaniamy krzyże na znak smutku z powodu naszych grzechów, gdyż one zaprowadziły Chrystusa na KRZYŻ. Zostaną one odsłonięte podczas liturgii Wielkiego Piątku.
  2. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na cele parafialne.
  3. Od czwartku rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, zarówno szkolne i parafialne. Rekolekcje poprowadzi ks. Piotr Zaborski, dyrektor radia Fiat w Częstochowie.  Program rekolekcji 
  4. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Palmową, którą rozpoczniemy Wielki Tydzień. Poświęcenie palm na sumie. Zgromadzimy się przed kościołem koło Krzyża odczytamy Ewangelię i ruszymy procesją do kościoła, aby uczestniczyć we Mszy św. Po Mszy św. konkurs palm organizowany przez Akcję Katolicką i Wiejski Ośrodek Kultury. Natomiast składka w tym dniu na WSD w Tarnowie jako jałmużna wielkopostna. W tym dniu nie ma Mszy świętej na Jamnem.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców os. Gabrysie: Mikołajczyk Maria nr 69, Czajka Irena nr 67, Kluziak Czesława nr 71B, Buczek Zofia nr 71A; os. Gronie: Ludwin Małgorzata nr 51A.
  6. W środę na Msze św. na godz. 18.00 zapraszam Dzieci Komunijne wraz z Rodzicami. Po Mszy św. próba Uroczystości Komunijnej.
  7. Do chorych udamy się w sobotę o godz. 13.00. Zapisy w zakrystii. Prosimy o dwa samochody.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. znajdziemy płytę z filmem „Ignacy Loyola”.
  9. Wyjazd na Kalwarię Zebrzydowską w czwartek o godz. 8.00 (rano) przy Szkole.
  10. Centrum kształcenia i wychowania OHP w Szczawnicy-Jabłonce zaprasza do udziału w darmowych kursach, młodzież niepracującą w wieku od 18 do 24 lat. Informacje w ulotkach.
  11. Jutro o godz. 15.00 w Tymbarku pogrzeb Taty naszego ks. Pawła – śp. Stanisława Kity. Organizujemy wyjazd autokarem. Zapisy w zakrystii. Wyjazd o godz. 13.30. spod kościoła. W tym dniu nie ma u nas Mszy wieczorem.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy  błogosławionego tygodnia.