Dzisiaj drugie nabożeństwo 40-godzinne okresu Przedpościa. Po każdej Mszy św. będzie godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą zapraszamy tych, którzy byli na danej Mszy świętej. Po sumie adoracja do 16.00.

  1. Na sumie zmiana tajemnic różańcowych. Dziękujemy za dzisiejsza składkę na cele parafialne.
  2. Przyszła niedziela to Światowy Dzień Chorego. Na sumie udzielać będziemy sakrament chorych.
  3. W najbliższym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy: w poniedziałek św. Agaty – poświęcenie, chleba, wody i soli, we wtorek św. Pawła Miki i Towarzyszy, w sobotę św. Scholastykę siostrę św. Benedykta. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia. Zdrowia i wielu łask Bożych.
  4. Witamy wszystkich gości, którzy przeżywają swoje ferie zimowe pośród nas. Życzymy miłego odpoczynku w sercu Gorczańskich Gór.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy os. Gronie: Topolska Jadwiga nr 54A, Jamińska Katarzyna nr 57, Zasadni Janina nr 55, Królczyk Małgorzata nr 55, Niewiadoma Izabela nr 55D.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu Niedzielnym m.in. artykuł o dr Wandzie Półtawskiej, uzdrowionej za przyczyną św. O. Pio.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy  błogosławionego i miłego tygodnia.