1. Rozpoczęliśmy Wieki Post. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek o 1700 – po niej Eucharystia z kazaniem pasyjnym oraz o 2000 dla młodzieży i wszystkich chętnych. Na nabożeństwo Gorzkich Żali zapraszamy w każdą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 900.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem dla dzieci i młodzieży w środę i czwartek od godz. 1600. Prosimy rodziców o przypilnowanie. W piątek zostawmy możliwość spowiedzi dla dojeżdżających ze szkół i pracy. Zapraszamy na adorację godzinną przed Mszą święta w czwartek i w piątek. Zapraszamy również na nabożeństwo pierwszo-sobotnie wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 1630.
  3. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła w środę wspominać będziemy św. Kazimierza Królewicza. Wszystkim Solenizantom i Solenizantkom życzymy wielu łask Bożych.
  4. W tym tygodniu odbędą się dni katechetyczne w ramach duchowego przygotowania do sakramentów Komunii św.  i Bierzmowania. Na Mszę świętą o godz. 1700 zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców według następującego porządku: środa – kl. III – Dzieci Komunijne, piątek – klasy VII i VIII.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 – prosimy parafian z os. Jamne Górne: Wygrecka Małgorzata nr 155D; Kulig Halina nr 155; Faron Maria nr 154; Faron Zofia nr 154A; Faron Krystyna nr 154B.
  6. Przekazaliśmy Robertowi Bielowi intencje pogrzebowe: 15 int. za śp. Antoniego Kołaciaka, 16 int. za śp. Barbarę Friesenbichler, 13 int. za śp. Franciszka Młynarczyka i 13 int. za śp. Bronisława Dudusia.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” znajdziemy artykuł o Pasji Prymasa Tysiąclecia, czyli początek rekolekcji wielkopostnych z kardynałem Stefanem Wyszyńskim; magnes z myślami kardynała na każdy dzień wielkiego postu oraz artykuł o metodach pokonywania pokus.
  8. Sołtys Ochotnicy Górnej informuje, że podatki za rok 2020, będą przyjmowane w dniach od 02. do 15. marca (oprócz sobót i niedziel) w godzinach od 930 do 1400 w budynku Amfiteatru.
  9. W tym tygodniu zmarła śp. Zofia Polczyk z os. Czuby, pogrzeb odbył się w Ochotnicy Dolnej.

 

 Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy  błogosławionego całego tygodnia !