1. Rozpoczęliśmy Wieki Post. Przypominamy, że Droga Krzyżowa w każdy piątek o 17.00, a po niej Eucharystia z kazaniem pasyjnym. Natomiast o godz. 20.00 Droga Krzyżowa dla młodzieży i wszystkich chętnych. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę po Mszy sprawowanej o godz. 9.00 i 11.00.  Serdecznie zapraszamy na te wielkopostne nabożeństwa. W sobotę rozpoczęcie nowenny do św. Józefa.
  2. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na witraże. W połowie marca Panowie z Krakowa przyjadą aby zainstalować nowe witraże. Przyszła niedziela to dzień modlitw, postu i solidarności z misjonarzami oraz zbiórka do puszek na cele misyjne.
  3. W tym tygodniu odbędą się dni katechetyczne w ramach duchowego przygotowania do sakramentu bierzmowania. Na Mszę świętą o godz. 17.00 zapraszamy rodziców i młodzież gimnazjalną według następującego porządku: wtorek- kl. I, środa- kl. II, czwartek- klasy III.
  4. W środę na godz. 16.00 zapraszamy wszystkich aspirantów.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian os. Forendówki: Orawiec Małgorzata nr 390, Faltyn Maria nr 390B, Faltyn Krystyna nr 390C, os. Ustrzyk: Młynarczyk Józefa nr 387B, Chlipała Agnieszka nr 387.
  6. W zakrystii można nabyć Caritasowskie Baranki wielkanocne oraz świece. Ofiary przeznaczone są na dzieło pomocy biednym.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym artykuł: orędzie Matki Bożej z Fatimy dotyczące pokuty.
  8. Wójt Gminy Ochotnica Dolna zaprasza na spotkanie wszystkie osoby, które zadeklarowały chęć wniesienia swojego kapitału, i zawiązania spółki celowej do budowy wyciągu narciarskiego w Ochotnicy Górnej oraz osoby, które wyraziły zgodę przystąpienia do spółki z własnym gruntem lub jego dzierżawą. Spotkanie odbędzie się w dniu 12 marca br. (niedziela) o godzinie 10.00 w Wiejskim Ośrodku Kultury w Ochotnicy Górnej. Zapraszam wszystkich i proszę o przychylność w tym działaniu –  to dla nas i naszej  wsi ogromna szansa
  9. Ośrodek Doradztwa Rolniczego informuje, że w dniu 6 marca br.tj. poniedziałek o godz. 9.00 w WOK w Ochotnicy Dolnej odbędzie się szkolenie na temat dopłat obszarowych.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy  błogosławionego i miłego tygodnia