1. Rozpoczęliśmy Wieki Post. Przypominamy, że Droga Krzyżowa w każdy piątek o 17.00, a po niej Eucharystia z kazaniem pasyjnym. Natomiast o godz. 20.00 Droga Krzyżowa dla młodzieży i wszystkich chętnych. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę po Mszy sprawowanej o godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy na te wielkopostne nabożeństwa.
  2. Dziś rozpoczynamy Nowennę do św. Józefa.
  3. W środę o godz. 16.00 zbiórka aspirantów.
  4. Przyszła niedziela to dzień modlitw, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej racji zbiórka do puszek na cele misyjne.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców os. Czajki: Polak Janina nr 98, Giblak Anna nr 94; os. Czuby: Jurkowska Beata nr 93, Czajka Bronisława nr 92, Czajka Małgorzata nr 90.
  6. Wyrażamy wdzięczność pewnej rodzinie z naszej parafii za ufundowanie nowego gongu i dzwonków do Kościoła. Bóg zapłać.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. artykuł: o naszych najstarszych Jubilatach małżeńskich Zofii i Franciszku Wójciakach.
  8. Przekazaliśmy gregoriankę od jutra śp. Jana Urbaniaka dla ks. Mariusza Michalika we Włoszech.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy  błogosławionego tygodnia.