1. Trwają ferie zimowe. W związku z tym w tygodniu nie będzie Mszy rano tylko wieczorem o godz. 17.00. Witamy wszystkich gości i życzymy miłego odpoczynku w sercu Gorczańskich Gór.
  2. Dzisiaj o godz. 16.00 opłatek Związku Podhalan i Koła Gospodyń Wiejskich. Serdecznie zapraszamy.
  3. Jutro mamy dzień Babci, a po jutrze dzień Dziadka. Drogim Jubilatom składamy gorące życzenia i dziękujemy za wasz trud i poświęcenie dla dobra rodzin i naszej parafii.
  4. Społeczność Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej i Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Górnej zapraszają naszych Seniorów na świętowanie Dnia Babci i Dziadka w dniu 21 stycznia na godz. 11.00 do WOK-u.
  5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Agnieszki, w czwartek św. Franciszka Salezego, w piątek – nawrócenie św. Pawła Apostoła, w sobotę – św. Tymoteusza i Tytusa. Wszystkim Solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i opieki Boga.
  6. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców os. Polaki: Bielska Katarzyna nr 123B, Jagieła Monika nr 122B, Jagieła Izabela nr 122; os. Błaszczaki: Jamińska Katarzyna nr 121, Jurkowska Agnieszka nr 119A.
  7. W minionym tygodniu zakończyliśmy kolędę kapłańską. Przy tej okazji pragniemy podziękować za życzliwe przyjmowanie kapłanów, za ofiary składane na nasze ręce, za poczęstunki i serdeczność będącą  znakiem życzliwości nie tylko wobec księdza, ale przede wszystkim Kościoła. Z ofiar kolędowych przeznaczymy znaczną część na wsparcie starszych i chorych księży tzw. caritas kapłański oraz na WSD w Tarnowie, a także na zakup oleju do pieca na plebanię. Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. obrazek z modlitwą dziadków za wnuków.
  9. Wczoraj pożegnaliśmy śp. Jana Janczurę z os. Czajki.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy  błogosławionego tygodnia.