1. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Bóg zapłać za ofiary do puszek na rzecz pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  2. Serdecznie zapraszamy do dalszego licznego uczestnictwa na Msze święte Roratnie sprawowane o godz. 17.00. Natomiast 20 minut wcześniej śpiewane są Godzinki o NMP.
  3. Za tydzień na sumie harcerze przyniosą do naszego kościoła światło betlejemskie. Zapraszamy na tę Eucharystię ze świecami, aby móc to światło zabrać do swoich domów.
  4. W sobotę rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus.
  5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę św. Łucję, w czwartek św. Jana od Krzyża. Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.
  6. W najbliższą środę zapraszamy dzieci komunijne wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 17.00.
  7. Dziś przed kościołem wolontariusze z naszego Szkolnego Koła Caritas przeprowadzają akcję Opatrunek na ratunek. Jej celem jest zebranie materiałów opatrunkowych takich jak bandaże, gazy, plastry, kompresy i inne artykuły dla misyjnych szpitali w Afryce. Również u młodzieży szkolnej można zakupić świece na stół wigilijny. Kupując święcę, wspieramy Dzieło Pomocy Dzieciom.
  8. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców os. Bielskie: Wiercioch Józefa nr 106A, Buczek Irena nr 106, Czajka Krystyna nr 105, Królczyk Aniela nr 104, Zaziąbło Małgorzata nr 103A.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się w przedsionku kościoła. W Gościu Niedzielnym m.in. artykuł O pomocy Polskiej Caritas mieszkańcom Syrii i Libanu.
  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Józefa Chrobaka z os. Furcówka oraz śp. Józefa Jurkowskiego z os. Czuby.

 Wszystkim parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!