1. Dzisiejsza niedziela to dzień modlitw za misjonarzy oraz jako jałmużna zbiórka do puszek na cele misyjne. Bóg zapłać.
  2. Przypominamy, że Droga Krzyżowa w każdy piątek o 17.00, a po niej Eucharystia z kazaniem pasyjnym. Natomiast o godz. 20.00 Droga Krzyżowa dla młodzieży, pracujących i wszystkich chętnych. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę po Mszy sprawowanej o godz. 9.00 i 11.00.
  3. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian os. Ustrzyk: Jurkowska Władysława nr 383A, Faltyn Stanisława nr 386, Królczyk Władysława nr 383, Podlipni Teresa nr 386A, Piszczek Jan nr 384.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. 9.00 rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego przed przyjęciem sakramentu bierzmowania. Zapraszamy młodzież klas III wraz z rodzicami. Obecność obowiązkowa.
  5. Przed kościołem dzieci i młodzież z naszego Szkolnego Koła Caritas rozprowadza Caritasowskie Baranki wielkanocne oraz świece. Ofiary przeznaczone są na dzieło pomocy biednym.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym artykuł: czym jest dieta, a czym post?
  7. Przekazaliśmy intencje pogrzebowe: gregorianki za śp. Antoniego Foks (od 15 marca) i Bronisławę Wanat (maj) odprawiać będzie ks. Robert Biel w Częstochowie. Natomiast ks. Grzegorz Koza w Hiszpanii 17 int. śp. Stanisława Kowalczyka oraz 13 int. śp. Marię Rusnak.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy  błogosławionego i miłego tygodnia.