1. Dzisiejsza niedziela to dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami
  2. Skończyły się ferie zimowe, dlatego powraca już Msza święta poranna.
  3. Młodzież ze Szkolnego Koła Caritas rozprowadza dzisiaj przed kościołem paschaliki i baranki wielkanocne w cenie 10 złotych.
  4. W tym tygodniu przeżywamy: pierwszy piątek, sobotę i niedzielę miesiąca. Zapraszamy na Msze święte wotywne. Przypominamy, że spowiedź święta będzie codziennie od godziny 1600. Dzieci i młodzież zapraszamy do spowiedzi w środę i czwartek. W pierwszą sobotę o godzinie 1615 różaniec wynagradzający. Natomiast w przyszłą niedzielę na sumie zmiana tajemnic różańcowych oraz składka na cele parafialne. Zapraszamy w strojach góralskich.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Bielskie: Cabaj Joanna nr 108, Czajka Jadwiga nr 103B, Szlaga Janina nr 107, Wiercioch Józefa nr 106A, Buczek Irena nr 106.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. art. o roli, jaką bracia zakonni odgrywają we wspólnocie Kościoła.
  7. Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na rozważania Pisma świętego.
  8. Przekazaliśmy ks. Robertowi Bielowi i jego klasztorowi, 8 gregorianek na marzec za śp. Rafała Kuziel.
  9. Sołtys Sołectwa Ochotnica Górna informuje, że podatki za 2024 rok będą odbierane od 4 do 15 marca w godz. 900-1500 w budynku amfiteatru w Ochotnicy Górnej.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy  błogosławionego całego tygodnia !