Przeżywamy 2 niedzielę zwykłą. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę.

  1. W środę rozpoczynamy Tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy o modlitwie o tej ważnej sprawie.
  2. W tym tygodniu w sobotę przypada dzień Babci, a w niedzielę dzień Dziadka. Natomiast we wtorek św. Antoniego Opata, czwartek św. św. Józefa Sebastiana Pelczara, w sobotę św. Agnieszki. Wszystkim Solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i opieki Boga.
  3. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian os. Bartoszówka: Wójciak Katarzyna nr 432, Furca Krystyna nr 428, os. Furcówka: Tokarczyk Janina nr 427, Tomaśko Irena nr 427A, Niewiadoma Maria nr 427.
  4. Spotkania katechetyczne: we wtorek kl. I gimnazjum, środa – kl. II gimnazjum, w piątek – klasy III gimnazjum.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu niedzielnym artykuł: Czy Boga należy się bać?
  6. Minionym tygodniu zakończyliśmy kolędę kapłańską. Przy tej okazji pragniemy podziękować za życzliwe przyjmowanie kapłanów, za ofiary składane na nasze ręce, za poczęstunki i serdeczność będącą  znakiem życzliwości nie tylko wobec księdza ,ale przede wszystkim Kościoła. Z ofiar kolędowych przeznaczymy znaczną część na wsparcie starszych i chorych księży tzw. caritas kapłański oraz na WSD w Tarnowie, a także na zakup oleju do pieca na plebanię. Bóg zapłać.
  7. Przekazaliśmy gregorianki za śp. Bronisława Knapika w kwietniu odprawia ks. Andrzej Wilk w Dębicy , śp. Władysława Szlagę w lutym odprawi Ks. Robert Biel w Częstochowie.
  8. W piątek pożegnaliśmy śp. Bronisławę Wanat z os. Bartoszówka.

 

Wszystkim gościom i parafianom życzymy  błogosławionego i miłego tygodnia