1. Trwają ferie zimowe dla niektórych województw. Witamy wszystkich gości i życzymy miłego odpoczynku w sercu Gorczańskich Gór.
  2. We wtorek mamy dzień Babci a w środę dzień Dziadka. Drogim Jubilatom składamy gorące życzenia i dziękujemy za wasz trud i poświęcenie dla dobra rodzin i naszej parafii.
  3. Wiejski Ośrodek Kultury i Społeczność Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ochotnicy Górnej zapraszają naszych Seniorów na święto Dnia Babci i Dziadka w dniu 21 stycznia tj. wtorek na godz. 10.00 do WOK-u.
  4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Agnieszki, w piątek św. Franciszka Salezego, w sobotę – nawrócenie św. Pawła Apostoła, w sobotę – św. Tymoteusza i Tytusa. Wszystkim Solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i opieki Boga.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” m.in. skąd się bierze pokój serca oraz dlaczego warto tracić czas na adorację Najświętszego Sakramentu?
  6. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 – prosimy parafian z os. Zawady: Kurzeja Andrzej nr 215, Wygrecka Helena nr 205A, Urbaniak Stanisława nr 204A, Szlaga Zofia nr 204, Jamińska Emilia nr 203.
  7. W minionym tygodniu zakończyliśmy kolędę kapłańską. Przy tej okazji pragniemy podziękować za życzliwe przyjmowanie kapłanów, za ofiary składane na nasze ręce, za poczęstunki i serdeczność będącą  znakiem życzliwości nie tylko wobec księdza ale przede wszystkim Kościoła. Bóg zapłać !
  8. W przyszłą niedzielę o godz. 14.00 w kościele w Tylmanowej wystąpi z kolędami Orkiestra Symfoniczna i Chór Szkoły Muzycznej w Łącku, Chór Mieszany „Zew Gór” z Łącka oraz Chór Mieszany im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki z Marcinkowic. Dochód przeznaczony będzie na misję Ks. Krzysztofa Mikołajczyka z Zabrzeży, pracującego w Republice  Środkowoafrykańskiej. Serdecznie zapraszamy.
  9. Dziś pogrzeb o godz. 14.00 śp. Anny Jamińskiej z os. Zawady jutro natomiast o godz. 14.00 śp. Bronisław Duduś z os. Ustrzyk

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy  błogosławionego całego tygodnia !