1. Trwają ferie zimowe w pozostałych województwach. Witamy wszystkich gości i życzymy miłego odpoczynku w sercu Gorczańskich Gór.
  2. W środę rozpoczniemy Triduum przed Matką Boską Gromniczną. Na Msze św. wieczorem zapraszamy wszystkie panie, a więc matki, niewiasty oraz niezamężne kobiety.
  3. W sobotę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte o godz.7.00, 9.00 i 17.00. Na wszystkich Mszach świętych będzie poświęcenie gromnic. Ten dzień będzie również Dniem Życia Konsekrowanego. Składka na tacę w tym dniu będzie przeznaczona na klasztory klauzurowe.
  4. W tym tygodniu przypada również I piątek, sobota, niedziela miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem dla dzieci i młodzieży w środę i czwartek od godz. 16.00 W I sobotę zapraszamy na godz. 16.30 – różaniec fatimski, wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP.
  5. W przyszłą niedzielę na sumie zmiana tajemnic różańcowych. Natomiast kazania na Mszach głosić będzie proboszcz z Czarnego Potoku, ks. Krzysztof Klimczak, który rozpoczął budować nowy kościół w tym pięknym sanktuarium. Składka przeznaczona będzie na ten cel.
  6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Tomasza z Akwinu, we wtorek rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej, w czwartek – św. Jana Bosko. Wszystkim Solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i opieki Boga.
  7. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 10.00 zapraszamy mieszkańców os. Błaszczaki: Grzywnowicz Marzena nr 121A, Knapik Michalina nr 111A, Jurkowska Janina nr 120, Chryczyk Magdalena nr 118, Franczyk Stanisława nr 115.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. bezpłatny dodatek płyta z filmem „Bóg nie umarł 2”.
  9. Przekazaliśmy ks. Robertowi Bielowi gregoriankę na luty za śp. Jana Janczurę.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy  błogosławionego tygodnia.