1. W Trzecią Niedzielą Adwentu, zwaną „Gaudete”, rozpoczynamy Okresowe Dni Modlitw o Życie Chrześcijańskie Rodzin. Będziemy się modlić o wytrwałość w kształtowaniu w sobie postawy chrześcijańskiej, w zachowaniu szlachetnych obyczajów życia i wspieraniu ubogich, chociażby przez podarunki świąteczne. W piątek rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus.
 2. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Mszach Roratnych

o godz. 17.00. Pół godziny przed Mszą śpiewane są Godzinki do NMP.

 1. W przyszłą niedziele na Msze św. o 9.00 Harcerze przyniosą nam Światełko Betlejemskie oraz wspominać będziemy 78 rocznicę ostatniego lotu Liberatora.
 2. We czwartek zapraszamy na spotkanie kandydatów na lektorów. Natomiast w piątek na Mszy św. wieczorowej wyświęcimy nowych Lektorów.
 3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:
 • We wtorek – św. Łucji, dziewicy i męczennicy
 • W środę – św. Jana od Krzyża, zakonnika

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

 1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Czajki: Czajka Renata nr 99B, Czajka Maria nr 96, Franczyk Małgorzata nr 97A, Polak Janina nr 98, os. Czuby: Jurkowska Beata nr 93.
 2. W zakrystii można jeszcze nabyć świeczki wigilijne oraz opłatki.
 3. Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na rozważania Biblijne.
 4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu niedzielnym m.in. o przygotowaniu do nadchodzących świąt.
 5. Dzisiaj w Domu Katechetycznym w Łącku o godz. 15.00 odbędzie się koncert charytatywny na pomoc chorej Mamie naszej Dyrektorki Ośrodka Wiejskiego.
 6. Firma Gomix będzie zbierać kwiatki żywe z grobów do kamiennego kontenera. Kto chce może zabrać do domu.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy miłego tygodnia
!