1. Dzisiejszą niedzielą na Mszy św.  9.00 rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego przed przyjęciem sakramentu bierzmowania. W tygodniu zapraszamy młodzież klas III wraz z rodzicami na Msze św. o godz. 17.00. Msza święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania odbędzie się w Krościenku we wtorek 28 marca o godz. 15.30.
  2. Jutro przypada liturgiczna uroczystość św. Józefa, Opiekuna Świętej Rodziny oraz Kościoła Świętego. Wszystkim solenizantom i solenizantkom składamy serdeczne życzenia.
  3. W sobotę przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do podjęcia się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. O tej Wielkiej sprawie powiemy sobie na Mszy wieczorowej, podczas której otrzymacie deklaracje i zmówimy specjalną modlitwę. Proszę przynieść świece lub gromnice na to nabożeństwo.
  4. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Ustrzyk: Rusnak Wanda nr 381A, Chlebek Beata nr 380, Filas Małgorzata nr 381A, Rusnak Anna nr 379, Rusnak Mariola nr 379A.
  5. Prosimy członków Akcji Katolickiej o pomoc w dekoracji Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Dlatego też zapraszam w przyszłą niedzielę po sumie na krótkie spotkanie.
  6. Przed Kościołem uczniowie z naszego Szkolnego Koła Caritas rozprowadzają baranki wielkanocne oraz świece – paschaliki. Ofiary przeznaczone są na dzieło pomocy biednym.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym artykuł: „W obronie rodziny” oraz formularz, na którym można złożyć podpis w obronie prawdziwej rodziny.
  8. Jutro przybędzie firma, która będzie przygotowywać rusztowania, natomiast od wtorku będą zakładane witraże. Dlatego też od jutra do czwartku Msze św. w Dolnym Kościele.
  9. W przyszłą niedzielę po sumie w WOK spotkanie Związku Podhalan.

 

Wszystkim gościom i parafianom życzymy  błogosławionego i miłego tygodnia.