1. Przeżywamy 3. niedzielę zwykłą. Dziś mamy dzień Babci, a jutro dzień Dziadka. Drogim Dziadkom składamy gorące życzenia i dziękujemy za Wasz trud i poświęcenie dla dobra rodzin i naszej parafii.
  2. Witamy wszystkich gości, którzy przeżywają swoje ferie zimowe pośród nas. Życzymy miłego odpoczynku w sercu Gorczańskich Gór.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę św. Franciszka Salezego, w czwartek – nawrócenie św. Pawła Apostoła, w piątek – św. Tymoteusza i Tytusa. Wszystkim Solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i opieki Boga.
  4. W najbliższą środę zapraszamy Dzieci Komunijne wraz z rodzicami na kolejne spotkanie na godz. 17.00.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się okres tzw. Przedpościa, czyli nabożeństwo 40-godzinne. Przed południem po każdej Mszy św. będzie godzinna adoracja Najświętszego sakramentu, na którą zapraszamy tych, którzy byli na danej Mszy św.
  6. Dziękujemy 4 parafiankom, które w ostatnim tygodniu zadbały o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy z os. Gabrysie: Groń Bernadetta nr 73, Urbaniak Stanisława nr 72, Jagieła Maria nr 68, Mikołajczyk Maria nr 69, Czajka Irena nr 67.
  7. W minionym tygodniu zakończyliśmy kolędę kapłańską. Przy tej okazji pragniemy podziękować za życzliwe przyjmowanie kapłanów, za ofiary składane na nasze ręce, za poczęstunki i serdeczność będącą  znakiem życzliwości nie tylko wobec księdza, ale przede wszystkim Kościoła. Z ofiar kolędowych przeznaczmy znaczną część na wsparcie starszych i chorych księży tzw. caritas kapłański oraz na WSD w Tarnowie, a także na zakup oleju do pieca na plebanię. Bóg zapłać.
  8. Dziękujemy dzieciom i młodzieży z naszej szkoły za przeprowadzenie Kolędy Misyjnej. Kolędnicy misyjni zebrali 6.040 zł (więcej o 600 zł). Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie oraz za tak hojny dar przekazany misjonarzom. Dziękujemy też Paniom, które uczestniczyły z naszymi kolędnikami na spotkaniu Grup Misyjnych w Tylmanowej.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. art. o modlitwie nad grobem Heleny Kmieć, zamordowanej rok temu w Boliwii wolontariuszki misyjnej.
  10. Przekazaliśmy intencje pogrzebowe: ks. Bp. Leszkowi Leszkiewiczowi 15 int. za śp. Rozalię Czajkę , ks. Kazimierzowi Trybule – 12 int. śp. Jan Gumiennego.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy  błogosławionego i miłego tygodnia.