1. Trwamy w Tygodniu modlitw o Jedność Chrześcijan oraz niektóre województwa przeżywają już ferie. Witamy wszystkich gości i życzymy miłego odpoczynku w sercu Gorczańskich Gór.
  2. W tym tygodniu w liturgii przypada we wtorek św. Franciszka Salezego, w środę wspomnienie Nawrócenia św. Pawła, w  czwartek św. Tymoteusza i Tytusa, w piątek bł. Jerzego Matulewicza, w sobotę św. Tomasza z Akwinu. Wszystkim Solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i opieki Boga.
  3. W środę o godz. 16.00 zbiórka wszystkich aspirantów. Na to spotkanie zapraszamy również innych chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.
  4. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian os. Furcówka: Hanula Małgorzata nr 425B, Kowalczyk Ewelina nr 425, Szlaga Waleria nr 424A, Liptak Bolesława nr 420, Polaczyk Anna nr 412.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu niedzielnym dodatek: płyta CD z pieśniami Andrea Bocelli.
  6. Przekazaliśmy 20 intencji pogrzebowych śp. Stefanię Szlaga ks. Szymonowi Kuli, który od jutra odprawia je na feriach.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy  błogosławionego i miłego tygodnia