Trwają ferie zimowe w pozostałych województwach. Witamy wszystkich gości i życzymy miłego odpoczynku w sercu Gorczańskich Gór.

  1. Witamy w naszej wspólnocie proboszcza i kustosza sanktuarium Matki Bożej Czarnopotockiej ks. Krzysztofa Klimczaka, który rozpoczął budować nowy kościół w tym pięknym sanktuarium. Niech Bóg błogosławi w tym pięknym dziele.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Zapraszamy na adorację podczas, której modlić będziemy się w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek św. Agaty – poświęcenie, chleba, wody i soli, w środę św. Pawła Miki i Towarzyszy. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia. Zdrowia i wielu łask Bożych.
  4. W środę o godz. 16.00 zbiórka aspirantów.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców os. Błaszczaki: Janczura Danuta nr 114, Urbaniak Anna nr 114, Urbaniak Olga nr 114A, Kuziel Maria nr 113, Kuziel Lidia nr 113A.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu Niedzielnym m.in. obrazek z modlitwą rodziców za dzieci.
  7. Wczoraj pożegnaliśmy śp. Jana Urbaniaka z Olkusza, który pochodził z os. Czepiele.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy  błogosławionego tygodnia.