1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Dobrego Pasterza, rozpoczynającą tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. Bóg zapłać za składkę na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  2. Jutro na godz. 18.00 zapraszam Dzieci Komunijne wraz z rodzicami .
  3. Dzisiaj na sumie rozpoczynamy nowennę do Ducha Świętego dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Na powyższą modlitwę zapraszamy także rodziców. Bierzmowanie młodzieży z parafii Tylmanowa, Ochotnica Dolna oraz naszej parafii odbędzie się 1 maja w naszym kościele o godz. 18.00.
  4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominać będziemy: w poniedziałek – uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski, w środę – święto św. Marka Ewangelisty. Wszystkim solenizantkom, solenizantom składamy serdeczne życzenia wielu łask Bożych.
  5. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać wiele ciekawych artykułów m.in. czego nie wiemy o zbrodni katyńskiej oraz dodatek nowa adhortacja papieża Franciszka.
  6. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Holina: Cebula Dorota nr 404A, Dolińska Czesława nr 405; os. Forendówki: Król Zofia nr 397, Wanat Jan nr 398, Chlebek Danuta nr 396.
  7. Wyrażamy wdzięczność panom Antoniemu Rusnarczykowi i Andrzejowi Kobylarczykowi za bezinteresowną naprawę chodnika przy krzyżu misyjnym.
  8. Duszpasterstwo młodzieży organizuje wyjazd z naszego dekanatu na 22. Ogólnopolskie Spotkanie Młodych Lednica 2000. Wyjazd w piątek 1 czerwca 2018r. w godzinach wyszczególnionych na karcie wyjazdu, powrót w niedzielę w godz. południowych ok 11.30. Zapisy w Ochotnicy Dolnej.
  9. Młodzież z Zespołu Szkół im. św. Kingi w Łącku zaprasza na koncert charytatywny  przeznaczony na rzecz rodziny, która utraciła dom i zabudowania w Ochotnicy Dolnej.
  10. Przekazaliśmy intencje pogrzebowe ks. Robertowi Bielowi i Jego Klasztorowi: 26 int. za śp. Bolesława Czajkę, 18 int. za śp. Kazimierza Błachuta i 14 int. śp. za śp Władysława Lupę.
  1. Jutro o godz. 15. 00 pogrzeb śp. Katarzyny Siuta z os. Studzionki.

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy miłego tygodnia.