1. Przeżywamy dzisiaj niedzielę „Laetare”, czyli radości z bliskiego już czasu Paschy naszego Pana Jezusa Chrystusa
  2. Przed kościołem młodzież z naszego Szkolnego Koła Caritas rozprowadza caritasowskie baranki wielkanocne oraz świece. Ofiary przeznaczone są na dzieło pomocy biednym.
  3. Od jutra Msza wieczorowa o godz. 18.00.
    Wyjątek będzie tylko w piątki, z racji Drogi Krzyżowej i kazania pasyjnego   – zostaje godzina 17.00.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek, sobota, niedziela miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem dla dzieci i młodzieży w środę i czwartek od godz. 17. 00. W I sobotę zapraszamy na godz. 17.30 – różaniec fatimski, wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP.
  5. Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca. Na sumie zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy w strojach regionalnych. Składka na cele remontowe w parafii.
  6. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców os. Majdówka: Jamińska Irena nr 79; os. Gabrysie: Foks Ewelina nr 85A, Groń Bernadetta nr 73, Urbaniak Stanisława nr 72, Jagieła Maria nr 68.
  7. Przyszła wiosna – robimy porządki na cmentarzu. Prosimy o wrzucanie lampionów i sztucznych rzeczy do kontenera zielonego, a trawy do kamiennego.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. znajdziemy bezpłatny i praktyczny dodatek zdrowotny – Ziołowa apteczka.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy  błogosławionego tygodnia.