1. Dzisiaj Przeżywamy niedziele wizytacyjną.
 2. Witamy wszystkich gości i tych którzy przeżywają pośród nas swoje ferie zimowe, w tym z Małopolski. Życzymy miłego odpoczynku w sercu Gorczańskich Gór.
 3. Z racji ferii nie ma Mszy świętej porannej, tylko wieczorem o 17.00.
 4. We czwartek przypada święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 17.00, na każdej Mszy poświęcimy gromnice. Jest to światowy dzień Życia Konsekrowanego, składka na zakony klauzurowe. Od jutra zapraszamy na nabożeństwo przed świętem Matki Bożej Gromnicznej: a więc Matki, Kobiety i Dziewczęta.
 5. W piątek po Mszy św. wieczorowej prosimy Rodziców i Dzieci Komunijne o rozebranie choinek i szopki.
 6. W przyszłą niedziele odbędzie się IX Memoriał w sportach zimowych na Skałce. Natomiast o godz. 13.00 odprawiona zostanie Msza św. w Gazdówce Wojtyłowej na rocznice pobytu tam, Karola Wojtyły przyszłego św. Jana Pawła II.
 7. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem dla dzieci i młodzieży we wtorek i środę od godz. 16.00. Piątek zostawmy dla dorosłych. Zapraszamy na codzienna adorację od godz. 16.00. w I sobotę o godz. 16.15 różaniec fatimski.
 8. Za tydzień rozpoczynamy tzw. Przed poście, czyli nabożeństwo 40-godzinne. Przed południem po każdej Mszy św. będzie godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą zapraszamy tych, którzy byli na danej Mszy św. Od 13 do 15 będzie przerwa w adoracji. Natomiast o godz. 15.00 rozpocznie się dalsza adoracja, zapraszamy wtedy wszystkich czcicieli Miłosierdzia Bożego oraz tych którzy uczestniczyć będą na Mszy św. o godz. 16.00. Tak będzie również przez kolejne dwie niedziele.
 9. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Jana Bosko, zakonnika. Wszystkim Solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i opieki Boga.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym art. w cieniu proroctwa, o świecie Matki Bożej Gromnicznej.
 11. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Gronie: Zasadnia Janina nr 55, Królczyk Małgorzata nr 55, Niewiadomy Izabela nr 55D, Topolska Maria nr 54, Nogawaka Barbara nr 52.
 12. Przekazaliśmy 6 gregorianek na luty za śp. Romana Forendę ks. Robertowi Bielowi i jego klasztorowi. Ks. Mariuszowi Michalikowi: 7 za śp. Annę Czajka, 5 za śp. Jana Wójciaka, 17 za śp. Andrzeja Puchomirskiego i 15 za śp. Stanisława Faltyna, natomiast ks. Krzysztof Cwenar odprawia 15 intencji za śp. Stanisławę Furca.
 13. We czwartek zmarł śp. Krzysztof Hanula z os. Furcówka, którego pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 13.00.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy  błogosławionego całego tygodnia ! Szczęść Boże!