1. Trwają ferie zimowe dla niektórych województw. Witamy wszystkich gości i życzymy miłego odpoczynku w sercu Gorczańskich Gór.
  2. Przypominamy o obostrzeniach wynikających z epidemii: maseczki, dystans i limity.
  3. W środę przypada święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 17.00, na każdej Mszy poświęcimy gromnice. Jest to światowy dzień Życia Konsekrowanego, składka na zakony klauzurowe. Jutro i we wtorek zapraszamy na nabożeństwo przed świętem Matki Bożej Gromnicznej: a więc Matki, Kobiety i Dziewczęta.
  4. W środę zapraszamy na Msze wieczorną Dzieci Komunijne wraz z rodzicami. Po Mszy będziemy rozbierać choinki i szopkę.
  5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we czwartek – św. Błażeja – błogosławieństwo świec i gardła, w sobotę – św. Agaty – poświęcenie, chleba, wody i soli. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i opieki Boga.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem dla dzieci i młodzieży w środę i czwartek od godz. 16.00. Piątek zostawmy dla dorosłych. Zapraszamy na codzienna adorację od godz. 16.00. w I sobotę o godz. 16.15 różaniec fatimski. Natomiast w przyszłą niedziele na sumie zmiana tajemnic różańcowych oraz składka na cele parafialne. Zapraszamy w strojach góralskich.
  7. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9:00 prosimy mieszkańców Forendówki: Chrobak Janina nr 392, Rusnarczyk Stefania nr 391, Polczyk Józefa nr 389, Cebula Bogumiła nr 389A, Cebula Kinga nr 389B.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu niedzielnym m.in. czy można osiągnąć zbawienie poza Kościołem?
  9. Zostały przekazane gregorianki na luty ks. Robertowi Bielowi i Jego klasztorowi: 3 za śp. Teofilę Kołaciak, 2 za śp. Franciszka Jurkowskiego, 2 za śp. Stanisławę Czajka i 2 za śp. Jana Czajkę oraz 1 za śp. Józefa Czajkę.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy 
błogosławionego całego tygodnia !