1. Dzisiejszą niedzielą kończymy Oktawę Zmartwychwstania Pańskiego. Przeżywamy również Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Pan Jezus powiedział do św. S. Faustyny: „Pragnę, aby to święto było uroczyście obchodzone w pierwszą niedzielę po Wielkanocy. Pragnę aby to święto Miłosierdzia było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników.”
  2. Dzisiaj rozpoczynamy – Tydzień Miłosierdzia. Bóg zapłać za ofiary do puszek na cele Caritasu oraz za składkę na cele parafialne.
  3. Jutro przeżywać będziemy przeniesioną Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do podjęcia się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. O tej Wielkiej sprawie powiemy sobie jutro.
  4. Zapraszamy na zbiórkę Lektorów we wtorek po Mszy św. wieczorowej.
  5. Spotkanie formacyjne uczniów klas VII odbędzie się we czwartek na Mszy św. wieczorowej. Zapraszamy.
  6. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Majdówka: Polińska Bożena nr 83A, Knutelska Teresa nr 75, Tymek Agnieszka nr 75A, Szulc Kinga nr 78, Forenda Stanisława nr 77, Jamińska Irena nr 79.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu niedzielnym m.in. artykuł mało znanych faktach dotyczących powstania „Dzienniczka” św. Faustyny.
  8. Wczoraj pożegnaliśmy śp. Bronisława Gabrysia z os. Majdówka.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy  błogosławionego całego tygodnia !

Szczęść Boże!