1. Przeżywamy Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Jest to największe święto w naszej wierze, niosące wiele nadziei i miłości od Chrystusa Dobrego Pasterza. Przedłużeniem tej radości będzie Oktawa Wielkanocna.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się czynnie w organizację i przeżycie Triduum Paschalnego. Dziękuję starszym i młodzieży za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, mieszkańcom os. Majdówka i Czuby za dekorację Krzyża Misyjnego. Ks. Pawłowi za przygotowanie Liturgii Wielkiego Tygodnia i czuwanie nad służbą liturgiczną. Dziękuję Druhom naszej OSP i Góralom za pełnienie honorowej straży przy Grobie Pańskim. Dziękuję Ministrantom i Lektorom za posługę podczas Triuduum oraz za czuwanie przy Ciemnicy i Grobie. Dziękuję pani Organistce wraz z chórem za piękno śpiewu. Pani Teresie z kwiaciarni za piękne kwiaty i dekoracje. Dziękuje młodzieży i DSM oraz wszystkim, którzy przychodzili na adorację według ustalonego porządku. Dziękuję niosącym feretrony i pocztom sztandarowym i wszystkim delegacjom, które włączyły się w procesję rezurekcyjną. Bóg Wom zapłać.
  3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. o godz. 7.00, 9.00. 11.00. Nie ma Mszy w Jamnem oraz o 16. W dniu jutrzejszym składka na tacę będzie przeznaczona na KUL oraz UPJPII w Krakowie.
  4. Przyszła niedziela to Święto Bożego Miłosierdzia. Organizujemy wyjazd na odpust do Łagiewnik. Zapisy w zakrystii. Wyjazd w przyszłą niedzielę o godz. 12.00 z parkingu koło szkoły.
  5. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych na sumie.
  6. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Furcówka: Tokarczyk Janina nr 427, Tomaśko Irena nr 427a, Hanula Małgorzata nr 425b, Kowalczyk Ewelina nr 425, Szlaga Waleria nr 424a.

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy Zdrowych i Błogosławionych Świat Wielkanocnych i miłego tygodnia