1. Przeżywamy Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Jest to największe święto w naszej wierze, niosące wiele nadziei i miłości od Chrystusa Dobrego Pasterza. Przedłużeniem tej radości będzie Oktawa Wielkanocna.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się czynnie w organizację i przeżycie Triduum Paschalnego. Dziękuję Akcji Katolickiej oraz panu Sołtysowi za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, mieszkańcom os. Gronie i Gabrysie za dekoracje Krzyża Misyjnego. Ks. Pawłowi za przygotowanie Liturgii Wielkiego Tygodnia i czuwanie nad służbą liturgiczną. Dziękuję Druhom naszej OSP i Góralom za pełnienie honorowej straży przy Grobie Pańskim. Dziękuję Ministrantom i Lektorom za posługę podczas Triuduum oraz za czuwanie przy Ciemnicy i Grobie. Dziękuję paniom Zakrystiance i Organistce wraz z chórem i solistami za piękno dekoracji i śpiewu. Dziękuje młodzieży i DSM oraz wszystkim, którzy przychodzili na adorację według ustalonego porządku. Dziękuję niosącym feretrony i pocztom sztandarowym i wszystkim delegacjom, które włączyły się w procesję rezurekcyjną. Bóg Wom zapłać.
  3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. o godz. 7.00, 9.00. 11.00. Nie ma Mszy w Jamnem oraz o 16.00. W dniu jutrzejszym składka na tacę będzie przeznaczona na KUL oraz PAT.
  4. Przyszła niedziela to Święto Bożego Miłosierdzia. Organizujemy wyjazd na odpust do Łagiewnik. Zapisy w zakrystii. Wyjazd w przyszłą niedzielę o godz. 12.00 z parkingu koło szkoły.
  5. W piątek z racji Oktawy Wielkanocnej nie obowiązuje post.
  6. Dziękujemy parafiankom, które w ostatnim tygodniu zadbały o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Szpuntówka: Czajka Stanisława nr 359, Piszczek Agata nr 359A, Piszczek Danuta nr 359B, Chlipała Stanisława nr 352, Dawiec Bernadeta nr 351.

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy Zdrowych i Błogosławionych Świat Wielkanocnych i miłego tygodnia