1. Dzisiejsza niedziela to I niedziela stycznia o godz. 11 zmiana tajemnic różańcowych oraz Msz w oprawie góralskiej. Serdecznie dziękujemy za podczymywanie tradycji.

2. W środę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Msze św. jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy św. poświęcenie złota, kadzidła i kredy. Będzie to równocześnie Dzień Diecezjalnego dzieła Misyjnego, w którym pomodlimy się zwłaszcza misjonarzy pochodzących z naszej diecezji. Ich też będziemy wspierać naszymi ofiarami składanymi na tacę. Natomiast po sumie nastąpi rozesłanie kolędników misyjnych, którzy zapukają do naszych domów. Prosimy o ich życzliwe przejęcie. Ofiary złożone przy tej okazji będą przekazane naszym misjonarzom.

3. W przyszłą niedzielę przypada święto Chrztu Pańskiego, kończące okres Bożego Narodzenia.

4. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Białówka: Wójcik Małgorzata nr 328, Krzysko Teresa nr 327A, Szlaga Anna nr 324A, Pawlikowska Ewa nr 325, Pawlikowska Marzena nr 325B.

5. Za tydzień na sumę przyjedzie z kolędowaniem Związek Podhalan oddział w Łącku. Serdecznie zapraszamy na wspólne kolędowanie.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy błogosławionego i miłego tygodnia