XIV Niedziela Zwykła 07.07.2024 r.

  1. Rozpoczęliśmy Witamy wszystkich gości i tych którzy wypoczywają na terenie naszej parafii, szczególnie Oazę niepełnosprawnych „Cyrenejczyk” z naszej diecezji oraz Oazę z diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej oraz Warszawsko-Praskiej.
  2. Przypominamy, że Msze św. wieczorowe są o godz. 19.00, natomiast o godz. 18.00 adoracja i możliwość spowiedzi.
  3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywamy: W poniedziałek – św. Jana z Dukli, zakonnik, we czwartek – święto św. Benedykty, patrona Europy, w piątek – św. Bruna Bonifacego z Kwerfurtu, w sobotę – św. Andrzeja Świerada i Benedykta pustelników, patronów naszej diecezji.

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, przede wszystkim wielu łask Bożych.

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższa sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Furcówka: Kowalczyk Ewelina nr 425, Szlaga Waleria nr 424A, Liptak Bolesława nr 420, Liptak Patrycja nr 420A, Polaczyk Anna nr 412.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym art. kulisy sporu o wystawie w Muzeum II Wojny Światowej.
  3. W najbliższą sobotę 13 lipca, przypada Dzień Fatimski, zapraszamy na procesje fatimska po Mszy św. wieczorowej. Prosimy szczególnie Dzieci Komunijne.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy  błogosławionego całego tygodnia !

Szczęść Boże!