1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 oraz o 14.00. Po Mszy św. o 14.00 nieszpory żałobne i procesja na cmentarz z różańcem i wypominkami. Dziś przy wejściu na cmentarz od rana lektorzy oraz kleryk z Młynnego będą zbierali ofiary dla WSD w Tarnowie. W imieniu Księdza Rektora dziękujemy za każdą ofiarę. Jutro Dzień Zaduszny, czyli wspominamy wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 oraz 17.00. W Oktawie Wszystkich Świętych różaniec z wypominkami w procesji na cmentarz, po Mszy Św. wieczorem.

2. Dziś od południa oraz przez jutrzejszy dzień można zyskiwać odpust zupełny przez nawiedzenie Kościoła i modlitwę Wierzę w Boga i Ojcze nasz. Ponadto odpust zupełny za zmarłych można zyskiwać od 1 do 8 listopada przez nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych. Wszystkie odpusty zyskujemy pod warunkami zwykłymi, czyli trzeba być w stanie łaski uświecającej, przystąpić tego dnia do Komunii św., wyzbyć się przywiązania do grzechu i pomodlić się w intencjach wyznaczonych przez Ojca św.

3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy w środę św. Karola Boromeusza. Przypada również Pierwszy Piątek i Sobota miesiąca listopada. Spowiedź św. pół godziny przed każdą Mszą Św. Dzieci zapraszany w środę i w czwartek. W Pierwszą Sobotę miesiąca, na godz. 8.00, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.

4. W tym tygodnie odbędą się także spotkania katechetyczne: w środę zapraszamy klasę II szkoły podstawowej, natomiast uczniowie gimnazjum: we wtorek – I klasa, w czwartek – II i w piątek – III.

5. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych o godz. 11.00 oraz serdecznie zapraszamy na Msze św. w oprawie góralskiej. Zapraszamy w pięknych strojach góralskich.

6. Przypominamy o segregowaniu odpadów. Gdyż można zauważyć wiele zniczy wśród traw.

7. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z os. Ustrzyk: Młynarczyk Józefa, nr 387B; Chlipała Agnieszka, nr 387; Jurkowska Władysława, nr 383A; Faltyn Stanisława, nr 386; Królczyk Władysława, nr 383.

8. Zapraszamy do czytania Gościa Niedzielnego w którym możemy przeczytać o mało znanej litanii do świętych, którą Jan Paweł II modlił się za Polskę.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy miłego i błogosławionego tygodnia