1. Dzisiejsza niedziela jest przezywana w Kościele w Polsce jako Niedziela Biblijna. Zachęcamy do czytania tej Księgi Życia. Natomiast przyszłą niedzielę przeżywać będziemy jako niedziela Dobrego Pasterza. Składka na tacę będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

2. W najbliższą środę zapraszam Dzieci Komunijne wraz z rodzicami na godz. 18.00

3. W przyszłą niedzielę po Mszy popołudniowej zapraszam na spotkanie Akcję Katolicką.

4. Dziękujemy parafiankom, które w ostatnim tygodniu zadbały o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z Jaszcze Dolne: Giemzik Maria nr 234, Giemzik Marta nr 234A, Gumienna Beata nr 233, z os. Iwanki: Wygrecka Antonina nr 229, Tarchała Monika nr 229

5. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać wiele ciekawych artykułów m.in. jak siostra zakonna założyła telewizje, która nadawana jest w całej Ameryce.

6. WOK zachęca do włączenia się w akcję „Ochotnicka tożsamość”, która ma na celu stworzenie wystawy dotyczącej dawnego życia w naszej wsi. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej WOK-u.

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego i miłego Tygodnia