1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, przeznaczone na organizację ŚDM w 2016 roku w Krakowie oraz dziękujemy za ofiary Siostrom Karmelitanką z Przemysła.

2. Przypominamy, że w tygodniu różaniec z wypominkami przed Msza św. o godz. 16.30, a w niedzielę o 6.30.

3. Dziękujemy tym wszystkim, którzy w narodowe Święto Niepodległości brali czynny udział, a szczególnie Harcerzom z naszej szkoły, Związkowi Podhalan wraz z pocztem sztandarowym oraz WOK za przygotowanie Wieczernicy Patriotycznej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy we wtorek św. Elżbiety Węgierskiej, środa bł. Karoliny Kózkówny, czwartek bł. Salomei, piątek św. Rafała Kalinowskiego, sobota wsp. Ofiarowania NMP. Przyszła niedziela to Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Ustrzyk: Rusnak Anna nr 379, Rusnak Irena nr 379A, Chryczyk Teresa nr 377, Hanula Anna nr 376A, Kołat Janina nr 373.

6. Zapraszamy do czytania Gościa Niedzielnego w którym możemy przeczytać o syryjskim księdzu, który niedawno uciekł z niewoli państwa islamskiego

7. Od piątku w Szaflarach w Domu Strażaka odbywać się będą 3 dniowe rekolekcje Góralskie pod patronatem Związku Podhalan. Szczegóły w gablocie. Serdecznie zapraszamy.

8. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00 oraz koncercie zespołu Confesio WOK odbędzie się spotkanie Związku Podhalan. Zapraszamy.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy miłego i błogosławionego tygodnia