1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, Tzw. Zielone Święta. Wzywajmy często Ducha Św., aby nas prowadził drogami Bożymi we wszelkich naszych poczynaniach do prawdziwej radości i obfitego owocu naszych wysiłków. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na ŚDM w Krakowie.

2. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 oraz 18.00 na cmentarzu.

3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominać będziemy: w czwartek, Jezusa Chrystusa najwyższego i wiecznego Kapłana. Zapraszamy do licznego udziału w nabożeństwach majowych.

4. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy parafian z os. Zawady: Urbaniak Stanisław nr 204A, Szlaga Zofia nr 204, Jamińska Emilia nr 203; os. Skałka: Jurkowska Maria nr 202, Kołaciak Bernadetta nr 190.

5. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać wiele ciekawych artykułów m.in. o nowych informacjach o zamachu na św. Jana Pawła II

6. W dniach 28 i 29 maj tj. sobota i niedziela w naszej parafii przeżywać będziemy wizytację kanoniczną, która ostatnio odbyła się 11 lat temu. W sobotę odbędzie się bierzmowanie, a wcześniej odwiedziny Kaplicy w Jamnem. Szczegółowy program w gablocie.

7. W tym tygodniu zapraszamy młodzież gimnazjalną na spotkania katechetyczne na Msze św. wieczorem w środę– klasa I, czwarte – klasa II, w piątek klasa – III.

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego i miłego Tygodnia