1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Dobrego Pasterza, rozpoczynającą tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. Bóg zapłać za składkę na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

2. W sobotę przeżywać będziemy uroczystość św. Wojciecha Patrona naszej Ojczyzny. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia.

3. Ojciec święty Franciszek 3 kwietnia br. podczas południowej modlitwy Maryjnej Regina Coeli zwrócił się do całego Kościoła w Europie, aby zjednoczył się w geście miłości i przekazał na rzecz cierpiącego narodu ukraińskiego szczodry i szlachetny dar zebrany w formie specjalnej pieniężnej składki w niedzielę 24 kwietnia. W związku z tym w najbliższą niedzielę składka na ten cel. Natomiast przed Kościołem młodzież z Liceum Ogólnokształcącego w Krościenku prowadzić będzie zbiórkę na stypendia dla wyróżniających się uczniów.

4. W najbliższy czwartek zapraszam Dzieci Komunijne wraz z rodzicami na godz. 17.00

5. Dziękujemy parafiankom, które w ostatnim tygodniu zadbały o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Iwanki: Piszczek Krystyna nr 232, Czajka Janina nr 230, Wójciak Maria nr 228, Brusińska Maria nr 226, Wójciak Kazimiera nr 223A.

6. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać wiele ciekawych artykułów m.in. co zawiera długo oczekiwana adhortacja papieża Franciszka

7. Przekazaliśmy 34 intencji za śp. Annę Młynarczyk, odprawia ks. Prałat Nikodem Lewandowicz w Koszalinie.

8. Przedszkole na Iwankach ogłasza nabór do przedszkola w wieku 2,5 do 5 lat na rok szkolny 2016/17.

9. W czwartek pożegnaliśmy śp. Annę Młynarczyk z os. Furcówki.

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego i miłego Tygodnia