1. Trwają ferie zimowe. W związku z tym w tygodniu nie będzie Mszy rano tylko wieczorem o godz. 17.00. Pragniemy również zaznaczyć, o niemożliwości odprawiania u nas Mszy gregoriańskich, gdyż brakuje nam wolnych miejsc na Msze święte. Przekazujemy więc Księżom Chrystusowcom do Częstochowy na ręce ks. Robertowi Bielowi gregorianki: + Katarzyna Królczyk, + Małgorzata Polczyk, + Bronisława Czajka, + Józefa Galik.

2. Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy o modlitwie o tej ważnej sprawie.

3. W tym tygodniu w czwartek przypada dzień Babci, a w piątek dzień Dziadka. Natomiast we wtorek św. Józefa Sebastiana Pelczara, czwartek św. Agnieszki. Wszystkim Solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i opieki Boga.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się okres tzw. Przedpościa, czyli nabożeństwo 40-godzinne. Przed południem po każdej Mszy św. będzie godzinna adoracja Najświętszego sakramentu, na którą zapraszamy tych, którzy byli na danej Mszy św.

5. Minionym tygodniu zakończyliśmy kolędę kapłańską. Przy tej okazji pragniemy podziękować za życzliwe przyjmowanie kapłanów, za ofiary składane na nasze ręce, za poczęstunki i serdeczność będącą znakiem życzliwości nie tylko wobec księdza ale przede wszystkim Kościoła. Z ofiar kolędowych przeznaczmy znaczną część na wsparcie starszych i chorych księży tzw caritas kapłański oraz na WSD w Tarnowie, a także na zakup oleju do pieca na plebanie. Bóg zapłąć.

6. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Białówka: Chrobak Janina nr 321A, z os. Stasichy: Furca Maria nr 319A, Furca Aniela nr 318A, Jagieła Bożena nr 316A, Piszczek Maria nr 316,

7. Za tydzień na sumie nasza Schola młodzieżowa śpiewać będzie kolędy. Serdecznie zapraszamy

8. Zachęcamy do czytania gościa niedzielnego, w którym przeczytać możemy o wywiadzie którego udzielił Papież Franciszek.

9. Ogłoszenie z WOK

Wszystkim gościom wypoczywającym na terenie naszej parafii oraz parafianom życzymy błogosławionego i miłego tygodnia