1. Trwa miesiąc czerwiec. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe.

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy: we wtorek św. Alojzego, w piątek uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela, Patrona Pasterzy i całego ruchu pasterskiego. Wszystkim przeżywających swoje imieniny i urodziny składamy życzenia i zapraszamy do Stołu Pańskiego.

3. Zapraszamy na spotkanie katechetyczne rodziców oraz młodzież w ramach przygotowania do s. Bierzmowania na Msze świętą. We wtorek – klasa I Gim, w środę klasy II Gimnazjum.

4. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Uroczysta Msza święta o godz. 9.00. Zapraszamy dzieci i młodzież do spowiedzi pół godziny przed każda Mszą świętą wieczorową.

5. W piątek o godz. 15.00 na Skałce w Domu Papieskim odprawiona będzie Msza św. w intencji Pasterzy, gazdów oraz całego Dzieła Pasterskiego.

6. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania Kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Jamne Górne: Sikora Zofia nr 156, Szlaga Janina nr 155H, Wygrecka Małgorzata nr 155D, Kulig Halina nr 155, Faron Maria nr 154 oraz Lupa Janina nr 163A.

7. Wyrażamy wdzięczność naszej rodaczce z Chicago pani Józefie Królczyk-Reniasz za dar Figury św. Michała Archanioła z Gargano z Włoch.

8. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać wiele ciekawych artykułów m.in. dokładny plan wizyty papieża Franciszka w Polsce.

9. Dziękujemy czterem rodziną, które już zgłosiły się do ugoszczenia młodzieży z Włoch prze ŚDM w Krakowie. Prosimy jeszcze 8 rodzin.

10. Organizatorzy wyścigu kolarskiego z siedzibą w Nowym Targu na ul. Składowej dziękują wszystkim parafianom za wyrozumiałość oraz aktywne kibicowanie, a strażakom z OSP za perfekcyjne zabezpieczeni trasy.

11. Dziś po Mszy św. popołudniowej spotkanie Związku Podhalan w WOK