1. Dzisiaj w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie wystawienie Najświętszego sakramentu i odczytamy litanie do Serca Pana Jezusa i akt oddania się Królowi Wszechświata. Dzisiejsza Uroczystość jest patronalnym świętem służby liturgicznej oraz Akcji katolickiej. Módlmy się za wszystkich aspirantów, ministrantów i lektorów aby nadal z radością służyli Bogu przy ołtarzu. Również wszystkim członkom AK składamy życzenia. Serdecznie zapraszam Akcje Katolicka na spotkanie w przyszła niedzielę po Mszy Św. o godz. 16.00. Pragniemy zaprosić zarówno tych którzy dawnej do niej należeli oraz nowych kandydatów.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy we wtorek św. Andrzeja Dung-Lang i męczenników z Korei,

3. Za tydzień I niedziela Adwentu. Prelekcje na Mszach św. głosić będzie Animator Rycerstwa Niepokalanej w Polsce brat Leszek Jaworski.

4. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Ustrzyk: Dobrzyńska Monika nr 372A, Dobrzyńska Maria nr 372, Walasik Małgorzata nr 371, Kurnyta Lucyna nr 370, Baziuk Maria nr 368A.

5. Zapraszamy do czytania Gościa Niedzielnego do którego dołączony jest kalendarz ścienny z papieżem Franciszkiem na rok2016.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy miłego i błogosławionego tygodnia