1. Dzisiejsza niedziela, to diecezjalny dzień modlitw o trzeźwość. Przepraszajmy Boga za grzechy pijaństwa i za wszystkie skutki tych grzechów. Prośmy za ludzi uzależnionych od alkoholu o łaskę wyzwolenie z nałogu pijaństwa. W przyszłą niedzielę będziemy gościć Księdza Proboszcza z parafii Śnietnica, który będzie zbierał ofiary na budowę kościoła w tejże parafii.

2. Przypominamy o spotkaniu Rady Parafialnej, dziś o godz. 17 na plebani.

3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Wacława, w wtorek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela I Rafała, środa – św. Hieronima, czwartek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, piątek – św. Aniołów Stróżów.
Wszystkim obchodzącym swoje imieniny, a w sposób szczególny Pani Organistce Teresie, składamy najserdeczniejsze życzenia.

4. W czwartek rozpoczynamy miesiąc październik, a wraz z nim nabożeństwa różańcowe, które w dni powszednie będziemy sprawować po Mszy św. o godz. 17.00, a w niedzielę po Mszy o godz.9. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału, szczególnie dzieci, którym będą rozdawane specjalne plansze z obrazkami. Od jutra Msze święte wieczorne o godz. 17.00.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem o godz.16.00, według następującego porządku: w środę – kl. III – VI, w czwartek – młodzież gimnazjalna i szkół średnich, a w piątek dorośli i młodzież pracująca. Prosimy rodziców o dopilnowanie tego porządku. W pierwszy piątek na godz.19 zapraszamy młodzież z szkół średnich i pracującą na spotkanie modlitewne w intencji Światowych Dni Młodzieży.

6. Dziękujemy paniom, które w ostatnim tygodniu zadbały o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy panie z os. Furcówka: Smreczek Aneta nr 415, Polaczyk Małgorzata nr 412, Bielska Stanisława nr 410, Wygrecka Lucyna nr 410B, Groń Agnieszka nr 410 i Jurkowska Kinga 417A.

7. Zapraszamy do czytania Gościa Niedzielnego w którym możemy przeczytać o archaniołach – kim są i jaką mają moc.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy miłego i błogosławionego tygodnia.