1. Dzisiaj po sumie będzie śpiewana Droga Krzyżowa „Ślad Losu” w wersji Redemptorystów z Tuchowa. Modlitwie przewodniczyć będzie zespół Confesio z Limanowej. Serdecznie zapraszamy.

2. Za tydzień przypada I niedziela marca o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy również w strojach góralskich.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej w środę i czwartek od godz. 16. Prosimy rodziców o przypilnowanie. W piątek zostawmy dla dojeżdżających ze szkół i pracy. Zapraszamy na adorację godziną przed Mszą święta w czwartek i w piątek. Zapraszamy również na nabożeństwo pierwszo sobotnie – wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17.00

4. W tym tygodniu w najbliższy piątek przypada również święto św. Kazimierza. Wszystkim solenizantom i solenizantkom składnym najserdeczniejsze życzenia.

5. Dziękujemy parafiankom, które w ostatnim tygodniu zadbały o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z Jaszcze Górne: Pawlarczyk Krystyna nr 281, Tokarczyk Krystyna nr 277, Królczyk Janina nr 276, Cięciwa Maria nr 271, Bielska Władysława nr 269.

6. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać wiele ciekawych artykułów m.in. o trzecim warunku dobrej spowiedzi.

7. W zakrystii można nabyć Caritasowskie Baranki wielkanocne oraz świece. Ofiary przeznaczone są na dzieło pomocy biednym.

8. W imieniu własnym pragnę podziękować wszystkim delegacjom i uczestnikom oraz za modlitwę i zamówione Msze św. za śp. Michała mojego Tatę. Bóg zapłać. Swój dług wdzięczności będę spłacał modlitwą w Waszych intencjach. Wszystkie podziękowania składam na ręce ks. Katechety Pawła

Wszystkim gościom wypoczywającym na terenie naszej parafii oraz parafianom życzymy błogosławionego i miłego tygodnia.