1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane dziś na witraże do naszego kościoła.

2. Witamy wszystkich gości, którzy przyjechali do naszej parafii, aby wypocząć fizycznie i duchowo. Życzymy dobrej pogody i owocnego spędzenia czasu wakacyjnego. Zapraszamy do uczestnictwa w Eucharystii nie tylko w niedzielę, ale i w dni powszednie o godz. 19. Przypominamy, że w każdy wtorek po Mszy Świętej wieczornej nowenna do Miłosierdzia Bożego, a w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

3. Dziś po Mszy Świętej o godzinie 11 zmiana tajemnic różańcowych. Dziś w Tylmanowej festyn misyjny. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła.

4. W tym tygodniu, w liturgii kościoła wspominamy:

– w środę – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, patronki współpracy misyjnej w diecezji tarnowskiej.
– w piątek – św. Jana z Dukli, kapłana

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapraszamy na Mszę Świętą w dzień świętego patrona. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. W tym dniu będziemy się modlić o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

5. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość kościoła i za ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 – prosimy panie z os. Jamne Dolne: Rusnarczyk Renata nr 150 B, Królczyk Janina nr 150 A, Jandura Małgorzata nr 150 C, Czajka Joanna nr 150 D, Stefaniak Janina nr 163 i Szlaga Maria nr 149 A.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest w przedsionku kościoła. Dla dzieci polecamy Promyczek Dobra, dla młodzieży Miłujcie się, a dla starszych polecamy Gościa Niedzielnego.

7. Od dnia pierwszego sierpnia Ks. Andrzej Wilk z Dębicy będzie sprawował Msze Świętą gregoriańską za śp. Rozalię Młynarczyk.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia