1. Gościmy dziś Księdza Proboszcza z parafii Śnietnica. Życzymy Bożego błogosławieństwa, siły i potrzebne łaski w budowie nowego kościoła.

2. Przyszłą niedzielę będziemy przeżywać jako Dzień Papieski. Zachęcamy i zapraszamy do dalszej modlitwy różańcowej. W wtorek na godz. 16 zapraszamy chłopców, którzy chcą być ministrantami.

3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. s. Faustynę Kowalską, w środę – wspomnienie MB Różańcowej, w piątek – św. Wincentego Kadłubka. Wszystkim obchodzącym swoje imieniny składamy najserdeczniejsze życzenia.

4. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów przed Wszystkimi Świętymi. Prosimy o właściwą segregację śmieci. Od dzisiaj można też już zabrać sobie kartki wypominkowe, listopadowe i roczne. Prosimy o wyraźne napisanie imion i nazwisk zmarłych.

5. Dziękujemy paniom, które w ostatnim tygodniu zadbały o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Holina i Forendówki: Cebula Dorota nr 404 A, Dolińska Czesława nr 405, Król Zofia nr 397, Wanat Jan nr 398 i Chlebek Danuta nr 396.

6. Zapraszamy do czytania Gościa Niedzielnego w którym możemy przeczytać o synodzie na temat rodziny, który rozpoczął się w Watykanie. W zakrystii można nabyć kalendarze rolnicze w cenie 20 zł.

7. Prezes Związku Podhalan w Ochotnicy Górnej zaprasza na spotkanie w WOK w sobotę o godz. 18.00 m.in. omawiany będzie opłatek głównego zarządu ZP w Polsce.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy miłego i błogosławionego tygodnia.