Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 oraz o 14.00 połączona z nieszporami żałobnymi i procesją na cmentarz z różańcem i wypominkami. Przy wejściu na cmentarz od rana lektorzy będą zbierali ofiary dla WSD w Tarnowie. W imieniu Księdza Rektora dziękujemy za każdą ofiarę.

  1. Dziś od południa oraz przez jutrzejszy dzień można zyskiwać odpust zupełny przez nawiedzenie kościoła i modlitwę: Wierzę w Boga i Ojcze nasz. Ponadto odpust zupełny za zmarłych można zyskiwać od 1 do 8 listopada przez nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych. Wszystkie odpusty zyskujemy pod warunkami zwykłymi, czyli trzeba być w stanie łaski uświęcającej, przystąpić tego dnia do Komunii św., wyzbyć się przywiązania do grzechu i pomodlić się w intencjach wyznaczonych przez Ojca św.
  2. Jutro Dzień Zaduszny, czyli wspominamy wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 oraz 17.00. W Oktawie Wszystkich Świętych różaniec z wypominkami w procesji na cmentarz, po Mszy Św. wieczornej.
  3. W I czwartek i I piątek zapraszamy na godz. 16.00 na adorację. Zapraszamy również na Msze św. wotywne.

 

Wszystkim parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!