1. Trwają ferie zimowe w pozostałych województwach. Witamy wszystkich gości i życzymy miłego odpoczynku w sercu Gorczańskich Gór.
  2. W imieniu Proboszcza i kustosza Matki Bożej Czarnopotockiej ks. Krzysztofa Klimczaka, wyrażamy wielkie podziękowania za zebraną składkę na budowę kościoła. Zebraliśmy 8 tys. 240 zł.
  3. Jutro przypada Światowy Dzień Chorego. Serdecznie zapraszamy na Msze św. o godz. 15.00 podczas której udzielany będzie sakrament chorych. Przed Mszą prosimy o modlitwę różańcową. Wieczorem już Mszy nie będzie.
  4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w czwartek, św. Cyryla i Metodego – patronów Europy. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia. Zdrowia i wielu łask Bożych.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się okres tzw. Przedpościa, czyli nabożeństwo 40-godzinne. Przed południem po każdej Mszy św. będzie godzinna adoracja Najświętszego sakramentu, na którą zapraszamy tych, którzy byli na danej Mszy św. Składa przeznaczona jest na WSD w Tarnowie.
  6. W tym tygodniu odbędą się dni katechetyczne w ramach duchowego przygotowania do sakramentów Komunii św. i bierzmowania. Na Mszę świętą o godz. 17.00 zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców według następującego porządku: środa- kl. III- Dzieci Komunijne, czwartek- klasy VII, piątek – klasa VIII i III Gimnazjum.
  7. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców os. Bielskie: Wiercioch Katarzyna nr 110A, Wiercioch Teresa nr 110, Urbaniak Maria nr 109, Cabaj Janina nr 108, Czajka Jadwiga nr 103B.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. artykuł: Dlaczego Maryja płakała nad światem, czyli o orędziu Matki Bożej z Akity.
  9. Przekazaliśmy intencje pogrzebowe: ks. Krzysztof Orzeł – 30 int. śp. Maria Błachut, ks. Kazimierz Trybuła – 7 int. śp. Anna Szlaga.

 

 

Wszystkim gościom i parafianom życzymy  błogosławionego tygodnia.