1. Przeżywamy V niedziele wielkanocną
  2. Zachęcamy do dalszego śpiewania nabożeństw majowych. W kościele śpiewamy o godz. 17.45.
  3. Zapraszamy uczniów klasy VII wraz z rodzicami na spotkanie formacyjne w piątek na Msze św. wieczorową.
  4. W przyszłą niedziele na sumie odbędzie się I Rocznica Komunii Świętej. Zapraszamy Dzieci w strojach góralskich oraz ich Rodziców. Spowiedź codziennie przed Mszą świętą.
  5. W najbliższą sobotę przypada wiele uroczystości: 12.00 – przeżywamy 100-lecie urodzin p. Zofii Wójciak, 13.00 na Jamnym Redyk, o 15.00 – poświęcenie wozu Strażackiego, a wieczorem po Mszy św. procesja z Figurą Matki Bożej Fatimskiej.
  6. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:

W poniedziałek – św. Stanisław, bpa i męcz., Głównego  Patrona Polski i naszej diecezji. Wszystkim solenizantom tego tygodnia, składamy serdeczne życzenia, przede wszystkim wielu łask Bożych.

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym art. Przez dzieci do Rodziców, o znaczeniu I Komunii Świętej.
  2. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Forendówki: Chlebek Danuta nr 396, Owczarkiwicz Beata nr 395A, Chrobak Irena nr 394B, Chrobak Małgorzata nr 394A, Król Janina nr 395B, Chrobak Helena nr 394.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy  błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!