1. Dzisiaj rozpoczynamy tzw. Przed poście, czyli nabożeństwo 40-godzinne. Przed południem po każdej Mszy św. będzie godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą zapraszamy tych, którzy byli na danej Mszy św. Od 13 do 15 będzie przerwa w adoracji. Natomiast o godz. 15.00 rozpocznie się dalsza adoracja, zapraszamy wtedy wszystkich czcicieli Miłosierdzia Bożego oraz tych którzy uczestniczyć będą na Mszy św. o godz. 16.00. Tak będzie również przez kolejne dwie niedziele.
  2. Witamy wszystkich gości i tych którzy przeżywają pośród nas swoje ferie zimowe, w tym z Małopolski. Życzymy miłego odpoczynku w sercu Gorczańskich Gór.
  3. Z racji ferii nie ma Mszy świętej porannej, tylko wieczorem o 17.00.
  4. W sobotę przypada Światowy Dzień Chorego. Serdecznie zapraszamy na Msze św. o godz. 1100 podczas której udzielany będzie sakrament chorych. Prosimy o przywiezienie chorych.
  5. Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom Komunijnym za rozebranie choinek i szopki, a Związkowi Podhalan Koliby. Bóg zapłać.
  6. Z racji pogody nie ma Memoriał w sportach zimowych na Skałce oraz Mszy św. w Gazdówce Wojtyłowej.
  7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników; w piątek – św. Scholastykę, zakonnicę. Wszystkim Solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i opieki Boga.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym art. o różnych formach życia konsekrowanego.
  9. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Gronie: Królczyk Małgorzat nr 55, Kołaciak Danuta nr 50A, Rusnak Katarzyna nr 50B, Fisiorek Janina nr 65A; os. Marciny: Gołdyn Czesława nr 49A, Gołdyn Janina nr 50.
  10. Przekazaliśmy 3 gregorianki na luty za śp. Krzysztofa Hanuli, ks. Robertowi Bielowi i jego klasztorowi.
  11. W piątek pożegnaliśmy śp. Annę Masiarczykową z os. Błaszczaki.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy  błogosławionego całego tygodnia ! Szczęść Boże!