1. Bóg zapłać za składkę na cele parafialne.
  2. Trwają ferie zimowe dla niektórych województw. Witamy wszystkich gości i życzymy miłego odpoczynku.
  3. W piątek przypada Światowy Dzień Chorego. Serdecznie zapraszamy na Msze św. o godz. 1100 podczas której udzielany będzie sakrament chorych. Prosimy o przywiezienie chorych.
  4. Za tydzień rozpoczynamy tzw. Przed poście, czyli nabożeństwo 40-godzinne. Przed południem po każdej Mszy św. będzie godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą zapraszamy tych, którzy byli na danej Mszy św. Od 13 do 15 będzie przerwa w adoracji. Natomiast o godz. 15.00 rozpocznie się dalsza adoracja, zapraszamy wtedy wszystkich czcicieli Miłosierdzia Bożego oraz tych którzy uczestniczyć będą na Mszy św. o godz. 16.00. Tak będzie również przez kolejne dwie niedziele.
  5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we czwartek – św. Scholastyki, zakonnicy. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i opieki Boga.
  6. W piątek ks. Jacek, nasz katecheta obchodzi swoje Imieniny. Składamy ks. Jackowi, życzenia, coby Mu Bóg nadal błogosławił, a Maryja Nasza patronka miała Go w swojej opiece. Msza św. w int. ks. Jacka w niedziele na sumie.
  7. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9:00 prosimy mieszkańców Forendówki: Król Janina 395B, Faltyn Maria nr 390B, Orawiec Małgorzata nr 390, Faltyn Władysław nr 390C; os. Ustrzyk: Młynarczyk Józefa nr 387B.
  8. Dziękujemy Rodzicom Dzieci Komunijnym za rozebranie choinek i szopki, a Panom ze Związku Podhalan za rozbiórkę Koliby. Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu niedzielnym m.in. o modlitwie na Ukrainie, która czyni cuda.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy 
błogosławionego całego tygodnia !