1. Trwa ostatni tydzień ferii zimowych w pozostałych województwach. Witamy wszystkich gości i życzymy miłego odpoczynku w sercu Gorczańskich Gór.
  2. Dzisiaj rozpoczyna się okres tzw. Przedpościa, czyli nabożeństwo 40-godzinne. Przed południem po każdej Mszy św. będzie godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą zapraszamy tych, którzy byli na danej Mszy św. Od 13.00 do 15.00 będzie przerwa w adoracji. Natomiast o godz. 15.00 rozpocznie się dalsza adoracja, zapraszamy wtedy wszystkich czcicieli Miłosierdzia Bożego oraz tych, którzy uczestniczyć będą we Mszy św. o godz. 16.00. Tak będzie również przez kolejne dwie niedziele.
  3. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na WSD w Tarnowie.
  4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w piątek Katedry św. Piotra Apostoła, w sobotę św. Polikarpa – bpa i męczennika. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wielu łask Bożych.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców os. Bielskie: Szlaga Janina nr 107, Wiercioch Józefa nr 106A, Buczek Irena nr 106, Czajka Krystyna nr 105, Królczyk Aniela nr 104.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. artykuł: o modlitwie, bez której nie da się normalnie żyć.
  7. Za tydzień w naszej szkole od 9.00 do 14.00 odbędzie się akcja krwiodawstwa „Dając krew – ratujesz życie”. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej akcji.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy  błogosławionego tygodnia.