1. Przyszła niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Ta uroczystość poprzedzona będzie dniami modlitw o urodzaje. Rozpoczniemy od poniedziałku do środa. Po Mszy świętej wyjdziemy z Litanią do Wszystkich Świetnych na cmentarz, pod Figurę na stary plac kościelny oraz pod Krzyż misyjny.
  2. W piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  3. We wtorek zapraszamy na spotkanie DSM po Mszy świętej wieczorowej.
  4. W przyszłą niedziele na sumie odbędzie się I Rocznica Komunii Świętej. Zapraszamy Dzieci w strojach góralskich oraz ich Rodziców. Spowiedź codziennie przed Mszą świętą.
  5. Zachęcamy do dalszego śpiewania nabożeństw majowych. W kościele śpiewamy o godz. 17.45.
  6. W najbliższą sobotę o godz. 13.00 na Jamnym Redyk,
  7. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: w poniedziałek – święto św. Filipa i Jakuba, Apostołów, w środę uroczystość św. Stanisława, głównego Patrona naszej Ojczyzny. Wszystkim solenizantom tego tygodnia, składamy serdeczne życzenia, przede wszystkim wielu łask Bożych, szczególnie księdzu proboszczowi, za którego będziemy się modlić podczas Mszy Świętej w Niedzielę na sumie o godzinie 11:00
  8. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Gronie: Noworolnik Magdalena nr 55E, Topolska Maria nr 54, Nogawka Barbara nr 52, Kołaciak Danuta nr 50A, Rusnak Katarzyna nr 50B.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu niedzielnym m.in. art. o coraz powszechniejszej praktyce całonocnej adoracji.
  10. W sobotę 11  maja o godz. 15:00 na Lubaniu pod przewodnictwem ks. Bp Stanisława Salaterskiego odbędzie się Msza św. z poświęceniem nowo wybudowanej kaplicy, zapraszają organizatorzy.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy  błogosławionego całego tygodnia !

Szczęść Boże!